Badania w Akademii
Przeglądaj badania według kategorii. Zobacz maksymalne premie, koszty ulepszeń i wymagania.
Wzrost

Zaawansowane narzędzia I
Maksymalny poziom 3
Prędkość budowania 1,30%

Rozbudowa oddziału szpitalnego I
Maksymalny poziom 3
Pojemność Szpitala Polowego 1,8 tys.

Rozbudowa obozu I
Maksymalny poziom 3
Maks. liczba szkoleń 7

Ulepszone narzędzia I
Maksymalny poziom 3
Prędkość badania 1,30%

Bandażowanie I
Maksymalny poziom 3
Prędkość leczenia 15,20%

Narzędzia do szkolenia I
Maksymalny poziom 3
Prędkość szkolenia 7,40%

Taktyka dowodzenia I
Maksymalny poziom 1
Kolejka marszowa 1

Zaawansowane narzędzia II
Maksymalny poziom 3
Prędkość budowania 2,20%

Rozbudowa oddziału szpitalnego II
Maksymalny poziom 3
Pojemność Szpitala Polowego 3,6 tys.

Rozbudowa obozu II
Maksymalny poziom 3
Maks. liczba szkoleń 15

Ulepszone narzędzia II
Maksymalny poziom 3
Prędkość badania 2,20%

Bandażowanie II
Maksymalny poziom 3
Prędkość leczenia 30,00%

Narzędzia do szkolenia II
Maksymalny poziom 3
Prędkość szkolenia 15,20%

Zaawansowane narzędzia III
Maksymalny poziom 3
Prędkość budowania 3,00%

Rozbudowa oddziału szpitalnego III
Maksymalny poziom 3
Pojemność Szpitala Polowego 7,3 tys.

Rozbudowa obozu III
Maksymalny poziom 3
Maks. liczba szkoleń 23

Ulepszone narzędzia III
Maksymalny poziom 3
Prędkość badania 3,00%

Bandażowanie III
Maksymalny poziom 3
Prędkość leczenia 44,80%

Narzędzia do szkolenia III
Maksymalny poziom 3
Prędkość szkolenia 22,60%

Taktyka dowodzenia II
Maksymalny poziom 1
Kolejka marszowa 1

Zaawansowane narzędzia IV
Maksymalny poziom 3
Prędkość budowania 3,90%

Rozbudowa oddziału szpitalnego IV
Maksymalny poziom 3
Pojemność Szpitala Polowego 14,4 tys.

Rozbudowa obozu IV
Maksymalny poziom 3
Maks. liczba szkoleń 30

Ulepszone narzędzia IV
Maksymalny poziom 3
Prędkość badania 3,90%

Bandażowanie IV
Maksymalny poziom 3
Prędkość leczenia 60,00%

Narzędzia do szkolenia IV
Maksymalny poziom 3
Prędkość szkolenia 30,00%

Taktyka dowodzenia III
Maksymalny poziom 1
Kolejka marszowa 1

Zaawansowane narzędzia V
Maksymalny poziom 3
Prędkość budowania 5,20%

Rozbudowa oddziału szpitalnego V
Maksymalny poziom 3
Pojemność Szpitala Polowego 29,2 tys.

Rozbudowa obozu V
Maksymalny poziom 3
Maks. liczba szkoleń 37

Ulepszone narzędzia V
Maksymalny poziom 3
Prędkość badania 5,20%

Bandażowanie V
Maksymalny poziom 3
Prędkość leczenia 74,80%

Narzędzia do szkolenia V
Maksymalny poziom 3
Prędkość szkolenia 37,40%

Zaawansowane narzędzia VI
Maksymalny poziom 3
Prędkość budowania 6,10%

Rozbudowa oddziału szpitalnego VI
Maksymalny poziom 3
Pojemność Szpitala Polowego 40 tys.

Rozbudowa obozu VI
Maksymalny poziom 3
Maks. liczba szkoleń 46

Ulepszone narzędzia VI
Maksymalny poziom 3
Prędkość badania 6,10%

Bandażowanie VI
Maksymalny poziom 3
Prędkość leczenia 90,00%

Narzędzia do szkolenia VI
Maksymalny poziom 3
Prędkość szkolenia 44,80%

Zaawansowane narzędzia VII
Maksymalny poziom 3
Prędkość budowania 6,10%

Rozbudowa oddziału szpitalnego VII
Maksymalny poziom 3
Pojemność Szpitala Polowego 67 tys.

Rozbudowa obozu VII
Maksymalny poziom 3
Maks. liczba szkoleń 46

Ulepszone narzędzia VII
Maksymalny poziom 3
Prędkość badania 6,10%

Bandażowanie VII
Maksymalny poziom 3
Prędkość leczenia 90,00%

Narzędzia do szkolenia VII
Maksymalny poziom 3
Prędkość szkolenia 44,80%
Gospodarka

Produkcja Chleba I
Maksymalny poziom 3
Produkcja Chleba 13,50%

Produkcja drewna I
Maksymalny poziom 3
Produkcja drewna 13,50%

Szukanie Pożywienia I
Maksymalny poziom 3
Prędkość zbierania Chleba 27,00%

Zbieranie drewna I
Maksymalny poziom 3
Prędkość zbierania Drewna 27,00%

Produkcja Kamieni I
Maksymalny poziom 3
Produkcja Kamieni 27,00%

Zbieranie kamieni I
Maksymalny poziom 3
Prędkość zbierania Kamieni 53,50%

Produkcja Chleba II
Maksymalny poziom 3
Produkcja Chleba 13,50%

Produkcja drewna II
Maksymalny poziom 3
Produkcja drewna 13,50%

Produkcja żelaza I
Maksymalny poziom 3
Produkcja żelaza 27,00%

Szukanie Pożywienia II
Maksymalny poziom 3
Prędkość zbierania Chleba 27,00%

Zbieranie drewna II
Maksymalny poziom 3
Prędkość zbierania Drewna 27,00%

Wydobycie żelaza I
Maksymalny poziom 3
Prędkość wydobycia Żelaza 53,50%

Produkcja Chleba III
Maksymalny poziom 3
Produkcja Chleba 18,00%

Produkcja Kamieni II
Maksymalny poziom 3
Produkcja Kamieni 18,00%

Produkcja drewna III
Maksymalny poziom 3
Produkcja drewna 18,00%

Produkcja żelaza II
Maksymalny poziom 3
Produkcja żelaza 18,00%

Szukanie Pożywienia III
Maksymalny poziom 3
Prędkość zbierania Chleba 36,50%

Zbieranie kamieni II
Maksymalny poziom 3
Prędkość zbierania Kamieni 36,50%

Zbieranie drewna III
Maksymalny poziom 3
Prędkość zbierania Drewna 36,50%

Wydobycie żelaza II
Maksymalny poziom 3
Prędkość wydobycia Żelaza 36,50%

Produkcja Chleba IV
Maksymalny poziom 3
Produkcja Chleba 22,50%

Produkcja Kamieni III
Maksymalny poziom 3
Produkcja Kamieni 22,50%

Produkcja drewna IV
Maksymalny poziom 3
Produkcja drewna 22,50%

Produkcja żelaza III
Maksymalny poziom 3
Produkcja żelaza 22,50%

Szukanie Pożywienia IV
Maksymalny poziom 3
Prędkość zbierania Chleba 45,00%

Zbieranie kamieni III
Maksymalny poziom 3
Prędkość zbierania Kamieni 45,00%

Zbieranie drewna IV
Maksymalny poziom 3
Prędkość zbierania Drewna 45,00%

Wydobycie żelaza III
Maksymalny poziom 3
Prędkość wydobycia Żelaza 45,00%

Produkcja Chleba V
Maksymalny poziom 3
Produkcja Chleba 26,00%

Produkcja Kamieni IV
Maksymalny poziom 3
Produkcja Kamieni 26,00%

Produkcja drewna V
Maksymalny poziom 3
Produkcja drewna 26,00%

Produkcja żelaza IV
Maksymalny poziom 3
Produkcja żelaza 22,50%

Szukanie Pożywienia V
Maksymalny poziom 3
Prędkość zbierania Chleba 53,50%

Zbieranie kamieni IV
Maksymalny poziom 3
Prędkość zbierania Kamieni 53,50%

Zbieranie drewna V
Maksymalny poziom 3
Prędkość zbierania Drewna 53,50%

Wydobycie żelaza IV
Maksymalny poziom 3
Prędkość wydobycia Żelaza 53,50%

Produkcja Chleba VI
Maksymalny poziom 3
Produkcja Chleba 26,00%

Produkcja Kamieni V
Maksymalny poziom 3
Produkcja Kamieni 26,00%

Produkcja drewna VI
Maksymalny poziom 3
Produkcja drewna 26,00%

Produkcja żelaza V
Maksymalny poziom 3
Produkcja żelaza 26,00%

Szukanie Pożywienia VI
Maksymalny poziom 3
Prędkość zbierania Chleba 53,50%

Zbieranie kamieni V
Maksymalny poziom 3
Prędkość zbierania Kamieni 53,50%

Zbieranie drewna VI
Maksymalny poziom 3
Prędkość zbierania Drewna 53,50%

Wydobycie żelaza V
Maksymalny poziom 3
Prędkość wydobycia Żelaza 53,50%
Bitwa

Przygotowywanie broni I
Maksymalny poziom 3
Atak drużyny 1,50%

Taktyka Kontrataku I
Maksymalny poziom 3
Atak Piechoty 4,00%

Precyzyjne celowanie I
Maksymalny poziom 3
Atak Łuczników 4,00%

Szarża Kawalerii I
Maksymalny poziom 3
Atak Kawalerii 4,00%

Formacje obronne I
Maksymalny poziom 3
Obrona Piechoty 4,00%

Warty I
Maksymalny poziom 3
Obrona Łuczników 4,00%

Formacje obronne I
Maksymalny poziom 3
Obrona Kawalerii 4,00%

Specjalne szkolenie z obrony I
Maksymalny poziom 3
Obrona drużyny 1,50%

Techniki przetrwania I
Maksymalny poziom 3
Zdrowie drużyny 1,50%

Techniki ataku I
Maksymalny poziom 3
Zabójczość drużyny 1,50%

Ekspansja pułku I
Maksymalny poziom 3
Limit rozmieszczanych wojsk 1 tys.

Walka w zwarciu I
Maksymalny poziom 3
Zabójczość Piechoty 4,00%

Precyzyjne snajperstwo I
Maksymalny poziom 3
Zabójczość Łuczników 4,00%

Ulepszenie włóczni I
Maksymalny poziom 3
Zabójczość Kawalerii 4,00%

Ulepszenie tarczy I
Maksymalny poziom 3
Zdrowie Piechoty 4,00%

Kaletnictwo I
Maksymalny poziom 3
Zdrowie Łuczników 4,00%

Wzmocniona Zbroja I
Maksymalny poziom 3
Zdrowie Kawalerii 4,00%

Przygotowywanie broni II
Maksymalny poziom 3
Atak drużyny 2,50%

Taktyka Kontrataku II
Maksymalny poziom 3
Atak Piechoty 5,50%

Precyzyjne celowanie II
Maksymalny poziom 3
Atak Łuczników 5,50%

Szarża Kawalerii II
Maksymalny poziom 3
Atak Kawalerii 5,50%

Formacje obronne II
Maksymalny poziom 3
Obrona Piechoty 5,50%

Warty II
Maksymalny poziom 3
Obrona Łuczników 5,50%

Formacje obronne II
Maksymalny poziom 3
Obrona Kawalerii 5,50%

Specjalne szkolenie z obrony II
Maksymalny poziom 3
Obrona drużyny 2,50%

Techniki przetrwania II
Maksymalny poziom 3
Zdrowie drużyny 2,50%

Techniki ataku II
Maksymalny poziom 3
Zabójczość drużyny 2,50%

Ekspansja pułku II
Maksymalny poziom 3
Limit rozmieszczanych wojsk 1,4 tys.

Walka w zwarciu II
Maksymalny poziom 3
Zabójczość Piechoty 5,50%

Precyzyjne snajperstwo II
Maksymalny poziom 3
Zabójczość Łuczników 5,50%

Ulepszenie włóczni II
Maksymalny poziom 3
Zabójczość Kawalerii 5,50%

Ulepszenie tarczy II
Maksymalny poziom 3
Zdrowie Piechoty 5,50%

Kaletnictwo II
Maksymalny poziom 3
Zdrowie Łuczników 5,50%

Wzmocniona Zbroja II
Maksymalny poziom 3
Zdrowie Kawalerii 5,50%

Przygotowywanie broni III
Maksymalny poziom 4
Atak drużyny 4,50%

Taktyka Kontrataku III
Maksymalny poziom 4
Atak Piechoty 11,50%

Precyzyjne celowanie III
Maksymalny poziom 4
Atak Łuczników 11,50%

Szarża Kawalerii III
Maksymalny poziom 4
Atak Kawalerii 11,50%

Formacje obronne III
Maksymalny poziom 4
Obrona Piechoty 11,50%

Warty III
Maksymalny poziom 4
Obrona Łuczników 11,50%

Formacje obronne III
Maksymalny poziom 4
Obrona Kawalerii 11,50%

Specjalne szkolenie z obrony III
Maksymalny poziom 4
Obrona drużyny 4,50%

Techniki przetrwania III
Maksymalny poziom 4
Zdrowie drużyny 4,50%

Techniki ataku III
Maksymalny poziom 4
Zabójczość drużyny 4,50%

Ekspansja pułku III
Maksymalny poziom 4
Limit rozmieszczanych wojsk 2,8 tys.

Walka w zwarciu III
Maksymalny poziom 4
Zabójczość Piechoty 11,50%

Precyzyjne snajperstwo III
Maksymalny poziom 4
Zabójczość Łuczników 11,50%

Ulepszenie włóczni III
Maksymalny poziom 4
Zabójczość Kawalerii 11,50%

Ulepszenie tarczy III
Maksymalny poziom 4
Zdrowie Piechoty 11,50%

Kaletnictwo III
Maksymalny poziom 4
Zdrowie Łuczników 11,50%

Wzmocniona Zbroja III
Maksymalny poziom 4
Zdrowie Kawalerii 11,50%

Przygotowywanie broni IV
Maksymalny poziom 5
Atak drużyny 10,00%

Taktyka Kontrataku IV
Maksymalny poziom 5
Atak Piechoty 22,50%

Precyzyjne celowanie IV
Maksymalny poziom 5
Atak Łuczników 22,50%

Szarża Kawalerii IV
Maksymalny poziom 5
Atak Kawalerii 22,50%

Formacje obronne IV
Maksymalny poziom 5
Obrona Piechoty 22,50%

Warty IV
Maksymalny poziom 5
Obrona Łuczników 22,50%

Formacje obronne IV
Maksymalny poziom 5
Obrona Kawalerii 22,50%

Specjalne szkolenie z obrony IV
Maksymalny poziom 5
Obrona drużyny 10,00%

Techniki przetrwania IV
Maksymalny poziom 5
Zdrowie drużyny 10,00%

Techniki ataku IV
Maksymalny poziom 5
Zabójczość drużyny 10,00%

Ekspansja pułku IV
Maksymalny poziom 5
Limit rozmieszczanych wojsk 5,6 tys.

Walka w zwarciu IV
Maksymalny poziom 5
Zabójczość Piechoty 22,50%

Precyzyjne snajperstwo IV
Maksymalny poziom 5
Zabójczość Łuczników 22,50%

Ulepszenie włóczni IV
Maksymalny poziom 5
Zabójczość Kawalerii 22,50%

Ulepszenie tarczy IV
Maksymalny poziom 5
Zdrowie Piechoty 22,50%

Kaletnictwo IV
Maksymalny poziom 5
Zdrowie Łuczników 22,50%

Wzmocniona Zbroja IV
Maksymalny poziom 5
Zdrowie Kawalerii 22,50%

Przygotowywanie broni V
Maksymalny poziom 6
Atak drużyny 13,50%

Taktyka Kontrataku V
Maksymalny poziom 6
Atak Piechoty 31,75%

Precyzyjne celowanie V
Maksymalny poziom 6
Atak Łuczników 31,75%

Szarża Kawalerii V
Maksymalny poziom 6
Atak Kawalerii 31,75%

Formacje obronne V
Maksymalny poziom 6
Obrona Piechoty 31,75%

Warty V
Maksymalny poziom 6
Obrona Łuczników 31,75%

Formacje obronne V
Maksymalny poziom 6
Obrona Kawalerii 31,75%

Specjalne szkolenie z obrony V
Maksymalny poziom 6
Obrona drużyny 13,50%

Techniki przetrwania V
Maksymalny poziom 6
Zdrowie drużyny 13,50%

Techniki ataku V
Maksymalny poziom 6
Zabójczość drużyny 13,50%

Ekspansja pułku V
Maksymalny poziom 6
Limit rozmieszczanych wojsk 8 tys.

Walka w zwarciu V
Maksymalny poziom 6
Zabójczość Piechoty 31,75%

Precyzyjne snajperstwo V
Maksymalny poziom 6
Zabójczość Łuczników 31,75%

Ulepszenie włóczni V
Maksymalny poziom 6
Zabójczość Kawalerii 31,75%

Ulepszenie tarczy V
Maksymalny poziom 6
Zdrowie Piechoty 31,75%

Kaletnictwo V
Maksymalny poziom 6
Zdrowie Łuczników 31,75%

Wzmocniona Zbroja V
Maksymalny poziom 6
Zdrowie Kawalerii 31,75%

Przygotowywanie broni VI
Maksymalny poziom 6
Atak drużyny 15,25%

Taktyka Kontrataku VI
Maksymalny poziom 6
Atak Piechoty 36,50%

Precyzyjne celowanie VI
Maksymalny poziom 6
Atak Łuczników 36,50%

Szarża Kawalerii VI
Maksymalny poziom 6
Atak Kawalerii 36,50%

Formacje obronne VI
Maksymalny poziom 6
Obrona Piechoty 36,50%

Warty VI
Maksymalny poziom 6
Obrona Łuczników 36,50%

Formacje obronne VI
Maksymalny poziom 6
Obrona Kawalerii 36,50%

Specjalne szkolenie z obrony VI
Maksymalny poziom 6
Obrona drużyny 15,25%

Techniki przetrwania VI
Maksymalny poziom 6
Zdrowie drużyny 15,25%

Techniki ataku VI
Maksymalny poziom 6
Zabójczość drużyny 15,25%

Ekspansja pułku VI
Maksymalny poziom 6
Limit rozmieszczanych wojsk 13,4 tys.

Walka w zwarciu VI
Maksymalny poziom 6
Zabójczość Piechoty 36,50%

Precyzyjne snajperstwo VI
Maksymalny poziom 6
Zabójczość Łuczników 36,50%

Ulepszenie włóczni VI
Maksymalny poziom 6
Zabójczość Kawalerii 36,50%

Ulepszenie tarczy VI
Maksymalny poziom 6
Zdrowie Piechoty 36,50%

Kaletnictwo VI
Maksymalny poziom 6
Zdrowie Łuczników 36,50%

Wzmocniona Zbroja VI
Maksymalny poziom 6
Zdrowie Kawalerii 36,50%